TelForceOne

Serwis Relacji Inwestorskich powrót do telforceone.pl

Kontakt dla inwestorów
Dział Relacji Inwestorskich
Pokaż adres e-mail

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z aktualnościami, raportami i informacjami finansowymi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)

Administratorem danych jest TelForceOne Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu (50-428), ul. Krakowska 119. Dane są przetwarzane w celu obsługi korespondencji i nie będą udostępniane odbiorcom danych, w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Serwis relacji inwestorskich TelForceOne S.A. zakwalifikował się do II etapu konkursu ZŁOTA STRONA EMITENTA IX, organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

W I etapie konkursu ocenie podlegało 907 witryn relacji inwestorskich polskich spółek publicznych notowanych na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz na rynku NewConnect. W wyniku postępowania wyłoniono 55 spółek giełdowych, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu.

ZSE--złota-strona

W II etapie konkursu, spółki podzielone na 5 kategorii podlegać będą ocenie pod kątem takich wytycznych, jak jasność komunikatu, zawartość informacyjna; komunikacja z inwestorem; innowacyjność komunikacji; intuicyjność, ergonomia, zgodność z regułami nawigacji; poprawność zastosowanych technologii; estetyka strony; opinia inwestorów indywidualnych; opinia inwestorów instytucjonalnych oraz opinia inwestora zagranicznego. Witryny oceni jury składające się ze specjalistów w dziewięciu dziedzinach, m. in. prawa, ekonomii, relacji inwestorskich oraz grafiki.

Wstążka_ZSE_IX_Etap_II

Wyniki II etapu konkursu ogłoszone zostaną 15 kwietnia 2016 r., natomiast rozstrzygnięcie Konkursu będzie nastąpi podczas VIII Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG.