TelForceOne

Serwis Relacji Inwestorskich powrót do telforceone.pl

Kontakt dla inwestorów
Dział Relacji Inwestorskich
Pokaż adres e-mail

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z aktualnościami, raportami i informacjami finansowymi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)

Administratorem danych jest TelForceOne Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu (50-428), ul. Krakowska 119. Dane są przetwarzane w celu obsługi korespondencji i nie będą udostępniane odbiorcom danych, w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Serwis relacji inwestorskich TelForceOne S.A. znalazł się w III etapie konkursu ZŁOTA STRONA EMITENTA, organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

W II etapie konkursu ocenie podlegało 55 stron internetowych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz na rynku NewConnect. Witryny oceniane były m. in. pod kątem zawartości informacyjnej, komunikacji z inwestorami, estetyki oraz innowacyjności. Strona ir.telforceone.pl znalazła się w gronie 4 najlepszych serwisów IR w grupie polskich spółek notowanych na GPW nienależących do indeksów WIG20, mWIG40 i sWIG80, a ogółem wśród witryn 17 emitentów, zakwalifikowanych do kolejnego etapu.

ZSE--złota-strona

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni 8 czerwca br. podczas VIII Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG.