TelForceOne

Serwis Relacji Inwestorskich powrót do telforceone.pl

Kontakt dla inwestorów
Dział Relacji Inwestorskich
Pokaż adres e-mail

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z aktualnościami, raportami i informacjami finansowymi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)

Administratorem danych jest TelForceOne Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu (50-428), ul. Krakowska 119. Dane są przetwarzane w celu obsługi korespondencji i nie będą udostępniane odbiorcom danych, w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Szanowni Państwo,
w związku z trwającym procesem delistingu spółki TelForceOne S.A., wkrótce zmieni się sytuacja akcjonariuszy spółki. W momencie wycofania akcji z obrotu publicznego, odzyskanie kapitału ulokowanego w akcjach naszej spółki będzie możliwe jedynie poza rynkiem regulowanym.
Efektem trwającego procesu będzie zakończenie notowań akcji spółki TelForceOne S.A. na rynku regulowanym GPW oraz przywrócenie akcjom formy dokumentu. Szczegółowe informacje na temat ostatniego dnia notowań zostaną opublikowane raportem bieżącym.

Informacje o wejściu w ostatni etap procesu delistingu zostały przekazane odrębnym pismem do wszystkich Domów Maklerskich i Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, z prośbą o przekazanie ich inwestorom.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z działem relacji Inwestorskich oraz proponujemy zapoznanie się z opiniami ekspertów, dotyczącymi delistingu spółek giełdowych: