TelForceOne

Serwis Relacji Inwestorskich powrót do telforceone.pl

Kontakt dla inwestorów
Dział Relacji Inwestorskich
Pokaż adres e-mail

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z aktualnościami, raportami i informacjami finansowymi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)

Administratorem danych jest TelForceOne Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu (50-428), ul. Krakowska 119. Dane są przetwarzane w celu obsługi korespondencji i nie będą udostępniane odbiorcom danych, w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Dariusz Ciborski – Przewodniczący Rady Nadzorczej

Absolwent studiów magisterskich na kierunku „Informatyka” oraz studiów podyplomowych „Systemy Zarządzania i Finanse” na Politechnice Wrocławskiej. Uczestnik szkoleń z zakresu zarządzania projektami: „Management of Project Operations” w Warsaw Executive MBA przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył studia podyplomowe MBA przy Oxford Brookes University w Warszawie. Uczestniczył w licznych szkoleniach zintegrowanych systemów informatycznych MRP II przeprowadzanych przez Ernst&Young.

Dariusz Ciborski rozpoczął karierę zawodową w 1991 roku pracując dla JTT Computer SA we Wrocławiu gdzie do roku 1998 pełnił funkcję odpowiednio Kierownika Sprzedaży Komputerów Osobistych, Dyrektora technicznego, a następnie Prezesa Zarządu JTT Computer- Serwis Sp. z o.o. W latach 1998–2001 był zatrudniony w MCI Sp. z o.o. oraz w MCI Management SA, na stanowisku Dyrektora Inwestycyjnego pełniąc jednocześnie funkcję Wiceprezesa Zarządu.

Członek Rady Nadzorczej nie spełnia kryterium niezależności.

Jacek Kalamat – Członek Rady Nadzorczej

Jacek Kalamat jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny ) na wydziale Zarządzania o kierunku Zarządzanie i Marketing. Swoja karierę rozpoczął w 1996 w Banku Przemysłowo Handlowym. W latach 1997-1998 pracował w firmie Infosystem TTB S.A. W firmie był odpowiedzialny za sprzedaż komputerów i kas fiskalnych w centrali jak i zarówno w oddziałach firmy. W latach 1998-2004 był zatrudniony w firmie Apollo Electronics (m in. 2000-2004 wyłączny dystrybutor telefonów Nokia na Open Market w Polsce), gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż produktów ECR oraz telefonów Nokia w regionie południowym. W latach 2004-2008 był odpowiedzialny za dystrybucję telefonów i akcesoriów producenckich w spółce Telforceone S.A. W tym czasie z organizował podpisanie wiele kluczowych umów dystrybucyjnych dla spółki TFO m.in. z czołowymi producentami telefonów w zakresie dystrybucji telefonów i akcesoriów oraz operatorami w zakresie oferty pre paid. W latach 2009 2011 zarządzał działem ds. Nowych Technologii w dywizji zakupów NEONET S.A. gdzie był odpowiedzialny za pracę Kierowników Marek w branżach GSM, Navi i Foto.

Członek Rady Nadzorczej nie spełnia kryterium niezależności.


Jacek Kwaśniak – Członek Rady Nadzorczej

Jacek Kwaśniak w latach 1991-1994 prowadził własną działalność gospodarczą pod firmą Hambex. W latach 1994-1995 pełnił funkcję Prezesa Zarządu w Absolut Sp. z o.o. Od 1996 roku do 1997 był zatrudniony jako kierownik Działu Rozwoju w CH Piast Sp. z o.o., a następnie w okresie 1998-2001 jako Kierownik Działu Marketingu w Intakus Sp. z o.o. oraz Działu Zarządzania Nieruchomościami w TBS Nasze Kąty Sp. z o.o. Na zlecenie Ministerstwa Sprawiedliwości w 2002 roku współpracował przy projekcie informatyzacji Sądów Grodzkich. Od 2003 roku prowadzi działalność gospodarczą pod nazwą „StartUp Jacek Kwaśniak”, zajmującą się produkcją oprogramowania komputerowego. Od 2007 do 2013 r. pełnił funkcję Prezesa Zarządu w spółce Surfland Deweloper System. Członek Rady Nadzorczej TelForceOne od czerwca 2012 roku. Od 2013 r. do chwili obecnej pełni funkcję Prezesa Zarządu w spółce Laboratorium Projektów Innowacyjnych sp. z o.o.

Od 2014 roku pełni funkcję koordynatora w Klastrze Mieszkaniowym.

Członek Rady Nadzorczej spełnia kryterium niezależności.


Paweł Płócienniczak – Członek Rady Nadzorczej

Paweł Płócienniczak związany jest z TelForceOne od 2007 roku. Karierę zawodową rozpoczynał w Agencji Reklamowej AIDA S.A. we Wrocławiu na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu. Następnie w latach 2000-2001 pracował jako Dyrektor Domu Mediowego w Internet Designers S.A. W 2002 roku zatrudniony został na stanowisku Specjalisty ds. Internetu. Pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu BATALIA Produkcja BTL Sp. z o.o. w latach 2002-2003. Od 2004 do 2006 roku był zatrudniony w Agencji Reklamowej WANILIA Sp. z o.o. na stanowisku New Business & Account Managera. Od roku 2009 pełni funkcję Marketing & PR Managera w spółce myPhone Sp. z o.o. Członek Rady Nadzorczej TelForceOne od czerwca 2010 roku.

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania we Wrocławiu na kierunku „Zarządzanie”.

Członek Rady Nadzorczej nie spełnia kryterium niezależności.


Włodzimierz Traczyk – Członek Rady Nadzorczej

Związany ze Spółka TelForceOne od połowy 2008 roku. Karierę zawodową rozpoczynał w IKEA gdzie w latach 1995-2008 zajmował stanowiska projektanta kuchni/sprzedawcy oraz kierownika działu sprzedaży/magazynu samoobsługowego. W roku 2008 pełnił funkcję Dyrektora Magazynu w Agata Meble S.A. we Wrocławiu.

Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na kierunku „Zarządzanie i Inżynieria Produkcji”.

Członek Rady Nadzorczej nie spełnia kryterium niezależności.