TelForceOne

Serwis Relacji Inwestorskich powrót do telforceone.pl

Kontakt dla inwestorów
Dział Relacji Inwestorskich
Pokaż adres e-mail

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z aktualnościami, raportami i informacjami finansowymi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)

Administratorem danych jest TelForceOne Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu (50-428), ul. Krakowska 119. Dane są przetwarzane w celu obsługi korespondencji i nie będą udostępniane odbiorcom danych, w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Sebastian Sawicki – Prezes Zarządu
Założyciel i główny akcjonariusz TelForceOne S.A. Przygodę z biznesem zaczynał od handlu importowanymi akcesoriami GSM. Od 2001 roku do chwili obecnej Prezes Zarządu TelForceOne. Absolwent Wydziału Inżynieryjnego Przemysłu na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Prezes Zarządu Sebastian Sawicki odpowiada za działania pionu korporacyjnego i pionu rozwoju strategicznego.


Wiesław Żywicki – Wiceprezes Zarządu
Wiesław Żywicki z Grupą TelForceOne związany jest od 2001 roku, kiedy to pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego w Linia 1 Sp. z o.o. W latach 2002–2003 jako Dyrektor Zarządzający Wiesław Żywicki zatrudniony był w Poltronic.pl Sp. z o. o. W latach 2004-2005 Prezes Zarządu Red Dog Sp. z o.o., a następnie w okresie 2005-2006 Wiceprezes Zarządu Forever Europe Sp. z o.o. Od 2005 r. pełni obowiązki Prokurenta w spółce Red Dog oraz Wiceprezesa Zarządu w TelForceOne.
Absolwent Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Informatyki i Zarządzania ze specjalizacją „Komputerowe Systemy Sterowania”.
Wiceprezes Zarządu Wiesław Żywicki odpowiada za działania pionu finansowo – administracyjnego, pionu badawczo-rozwojowego oraz pionu relacji inwestorskich.


Adam Kowalski – Członek Zarządu
Absolwent Wyższej Szkoły Marketingu i Zarządzania kierunek Politologia. Ukończył również studia w Wyższej Szkole Zarządzania na kierunku Psychologia w Zarządzaniu uzyskując tytuł magistra. Odbył liczne szkolenia m.in. z zakresu Zarządzania sprzedażą, Zarządzania zasobami ludzkimi, Zarządzania zakupami, Merchandisingu, a także „Obowiązki informacyjne spółek publicznych oraz znaczne pakiety akcji”. Z TelForceOne (dawniej „Poltelkom S.A.) związany jest od 2003 roku, m.in. pełniąc w latach 2005-2010 funkcję Członka Rady Nadzorczej, od 2009 roku Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej, a obecnie, od połowy 2010 roku Członka Zarządu.
Członek Zarządu Adam Kowalski odpowiada za działania pionu handlowego oraz pionu logistyki.