TelForceOne

Serwis Relacji Inwestorskich powrót do telforceone.pl

Kontakt dla inwestorów
Dział Relacji Inwestorskich
Pokaż adres e-mail

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z aktualnościami, raportami i informacjami finansowymi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)

Administratorem danych jest TelForceOne Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu (50-428), ul. Krakowska 119. Dane są przetwarzane w celu obsługi korespondencji i nie będą udostępniane odbiorcom danych, w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Sebastian Sawicki – Prezes Zarządu
Założyciel i główny akcjonariusz TelForceOne S.A. Przygodę z biznesem zaczynał od handlu importowanymi akcesoriami GSM. Pełnił także funkcję Prezesa ds. Ekonomicznych w Poltronic.pl Sp. z o.o. Od 2001 roku do chwili obecnej Prezes Zarządu TelForceOne.
Absolwent Wydziału Inżynieryjnego Przemysłu na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Ukończył studia podyplomowe na kierunku „Zarządzanie Finansami i Inwestycje Finansowe” na Wydziale Zarządzania i Informatyki Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu. W roku 2006 otrzymał tytuł Master of Business Administration (MBA).
Prezes Zarządu Sebastian Sawicki odpowiada za działania pionu korporacyjnego i pionu rozwoju strategicznego.


Wiesław Żywicki – Wiceprezes Zarządu
Wiesław Żywicki z Grupą TelForceOne związany jest od 2001 roku, kiedy to pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego w Linia 1 Sp. z o.o. W latach 2002–2003 jako Dyrektor Zarządzający Wiesław Żywicki zatrudniony był w Poltronic.pl Sp. z o. o. W latach 2004-2005 Prezes Zarządu Red Dog Sp. z o.o., a następnie w okresie 2005-2006 Wiceprezes Zarządu Forever Europe Sp. z o.o. Od 2005 r. pełni obowiązki Prokurenta w spółce Red Dog oraz Wiceprezesa Zarządu w TelForceOne.
Absolwent Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Informatyki i Zarządzania ze specjalizacją „Komputerowe Systemy Sterowania”.
Wiceprezes Zarządu Wiesław Żywicki odpowiada za działania pionu finansowo – administracyjnego, pionu badawczo-rozwojowego oraz pionu relacji inwestorskich.


Adam Kowalski – Członek Zarządu
Absolwent Wyższej Szkoły Marketingu i Zarządzania kierunek Politologia. Ukończył również studia w Wyższej Szkole Zarządzania na kierunku Psychologia w Zarządzaniu uzyskując tytuł magistra. Odbył liczne szkolenia m.in. z zakresu Zarządzania sprzedażą, Zarządzania zasobami ludzkimi, Zarządzania zakupami, Merchandisingu, a także „Obowiązki informacyjne spółek publicznych oraz znaczne pakiety akcji”. Z TelForceOne (dawniej „Poltelkom S.A.) związany jest od 2003 roku, m.in. pełniąc w latach 2005-2010 funkcję Członka Rady Nadzorczej, od 2009 roku Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej, a obecnie, od połowy 2010 roku Członka Zarządu.
Członek Zarządu Adam Kowalski odpowiada za działania pionu handlowego oraz pionu logistyki.